Konkursy graficzne - walcz o zwycięztwo Pojedynki graficzne - pokonaj przeciwnika Turnieje graficzne Ranking grafików Graffika

Bąble

Użytkownik
Liczba postów
75
Liczba pchwał
10
Liczba kreatywnych komentarzy
0
Post13 listopada 2014, o 11:29
Cześć,

Jakieś dwa miesiące temu zacząłem przygodę z tabletem o to efekty mojej pracy z kolorami - obraz do pokoju dla dzieci :)

Komentarze mile widziane, pozwólcie mi wierzyć, że na tym forum jednak coś się dzieje :)

Praca

Praca

Praca

Praca
Nazwij to jak chcesz/
Użytkownik
Strona użytkownikaProfil na Deviantart
Liczba postów
96
Liczba pchwał
30
1
Post13 listopada 2014, o 11:34
Również żyję nadzieją, że na tym forum coś się dzieje, ale z tą nadzieją coraz gorzej :)
Prace mają piękne kolory, a tak poza tym to nie bardzo wiem co przedstawiają :). Jako tła - na plus.
Magia Nieskończoności - INFINITE Art
Użytkownik
Strona użytkownika
Liczba postów
3
Liczba pchwał
1
0
Post13 listopada 2014, o 11:54
Przyjemny obraz.

Gdybym był dzieckiem nazwałbym to krainą gum balonowych i galaretek. Coś kiedyś widziałem z takimi kształtami i kolorami. Może w reklamie? bajce? Nie pamiętam. Tak mi się jakoś kojarzy ze słodyczami.
Młodszy graffik
Liczba postów
147
Liczba pchwał
53
0
Post13 listopada 2014, o 12:49
Extra :)k Więc mówisz masz tablet .Jesli można spytać jaki i ile kosztuje ? @)
VIP
Profil na Deviantart
Liczba postów
504
Liczba pchwał
428
28
Post13 listopada 2014, o 19:21
Nie wiem, co to, ale mnie się podoba. Żywe kolory i dziwne kształty to coś, co dzieci lubią, więc praca na plus. A propos skojarzeń, to mnie na myśl przyszła od razu lampka lava. :D
●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●
WSPÓLNE ĆWICZENIA - Jedyny taki zeszyt ćwiczeń tworzony przez naszych użytkowników. Zapraszam do zabawy!
●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●
Użytkownik
Liczba postów
75
Liczba pchwał
10
0
Post14 listopada 2014, o 08:09
W odpowiedzi na pytanie wyżej.Tablet mam wacom bamboo ctl-470, dostałem go w prezencie, w przyszłości planuję zmianę na wacom intuos pro m.
Świat gumy balonowej i żelków? Podoba mi się to określenie :)
Wstawiam pracę experyment, dzięki za komentarze, proszę o więcej, gdyż zarówno słowa krytyki jak i pochwały napewno się przydadzą :)

Praca
Nazwij to jak chcesz/
Użytkownik
Profil na Deviantart
Liczba postów
27
Liczba pchwał
6
0
Post17 listopada 2014, o 12:41
Kolorowe, pozytywne, fajnie zrobione.
Pytanie tylko czy to są wektory (domyślam się, że tak)?
Użytkownik
Liczba postów
171
Liczba pchwał
87
1
Post17 listopada 2014, o 14:46
Też się jaram. Bąblami szczególnie.Pytanko, w jaki sposób tablet pomógł Ci przy tworzeniu tego ? Po żelkach to widzę ,ale przy bąblach gdzie są gradienty mniej. Pytam bo sam się ostatnio zaopatrzyłem w tablet, też bamboo i próbuję jakoś jego możliwości odkryć :D Print funkcjonuje już w tym pokoju ? Bo fajnie by było jakbyś wrzucił jakąś fotkę , może to kozacko wyglądać.
Użytkownik
Liczba postów
1
Liczba pchwał
0
0
Post16 grudnia 2014, o 06:41
Skoto mam pisać co się mi nie podobało to tylko napiszę, że oddałem głosy na obie prace
Użytkownik
Liczba postów
1
Liczba pchwał
0
0
Post16 grudnia 2014, o 11:18
bardzo ciekawy pomsył :)
Użytkownik
Liczba postów
23
Liczba pchwał
0
0
Post8 stycznia 2015, o 19:02
Sam to narysowałeś na tym tablecie czy skopiowałeś jakiś fragment czegoś i edytowałeś to? Nie jestem grafikiem więc nie wiem jak się tworzy takie coś.