Konkursy graficzne - walcz o zwycięztwo Pojedynki graficzne - pokonaj przeciwnika Turnieje graficzne Ranking grafików Graffika

[PŁATNE] LOGO gildyjne

Użytkownik
Liczba postów
7
Liczba pchwał
0
Liczba kreatywnych komentarzy
0
Post24 listopada 2013, o 21:24
Typ zamówienia: Logo

Termin: ok. 29.11.13

Wymiary(szer. - wys.): (360px x 360px) ale prosiłabym logo wektorowe w PDF, lub w dużym JPG

Kolorystyka: czarny, czerwony, pomarańczowy lub dowolna (jeśli uznasz, że tak będzie lepiej)

Treść napisu: BT WAR

Strona na której będzie logo: http://mateuszheluszka.pl/gw.jpg

Emblemat gildii: http://wiki.guildwars2.com/images/b/b4/ ... em_003.png (taki emblemat posiada gildia, mieczyk w płomieniach, może to jakoś pomoże)

Coś od siebie: Logo będzie zamieszczone na stronce w przedstawionym miejscu, logo musi dopasować się do tła stronki (nie musi być na identycznym tle, byle logo się tam wpasowało i było spójne z resztą), stronka jest związana z grą Guild Wars 2 o tematyce wojennej. Pomysł, który się pojawił to nazwa gildii "BTWAR" gdzie "T" jest to właśnie mieczyk (nie oczekuje takiej pracy, jest to pomysł, który być może wykorzystasz). Trzeba również zwrócić uwage na umiejscowienie, logo będzie umiejscowione obok slidera, gdzie będą się przewijać jakieś tam sobie obrazki, jeśli to będzie szerokie ale niskie logo to może to nie wkomponować się i wyglądać trochę jakby z innej beczki. Zależy mi na tym żeby logo tam wpasowało, ze względu na tło, najlepiej gdyby logo było na przezroczystym, bądź jeśli masz lepszy pomysł to jak wolisz:)

Typ wynagrodzenia: Przelew bankowy

Wartość wynagrodzenia: 65 zł
Ostatnio edytowano 27 listopada 2013, o 18:57 przez IceBaby, łącznie edytowano 4 razy.
Fotolia.com. Zdjęcia. Wektory. Wideo.
Użytkownik
Liczba postów
167
Liczba pchwał
17
0
Post24 listopada 2013, o 23:17
Moja propozycja
Obrazek
poprawione
Użytkownik
Liczba postów
7
Liczba pchwał
0
0
Post25 listopada 2013, o 16:26
Zachęcam do podjęcia się pracy :) i czekam na więcej propozycji
Użytkownik
www.dev.deviantart.com" title="Profil na Deviantart" class="hoverimage">Profil na Deviantart
Liczba postów
9
Liczba pchwał
3
0
Post25 listopada 2013, o 16:31
Obrazek
Użytkownik
Liczba postów
7
Liczba pchwał
0
0
Post26 listopada 2013, o 02:43
normalnie, smutno :(
Użytkownik
Liczba postów
31
Liczba pchwał
3
0
Post26 listopada 2013, o 07:54
Biore się do roboty.
Jak skończe to coś podeślę.
Pozdrawiam.
Użytkownik
Liczba postów
177
Liczba pchwał
17
0
Post26 listopada 2013, o 11:52
Obrazek
Obrazek
KONTAKT : OBEK2012@GMAIL.COM - PROJEKTUJE SZABLONY HTML oraz PHP FUSION
Użytkownik
Liczba postów
25
Liczba pchwał
8
0
Post26 listopada 2013, o 16:02
Obrazek

EDIT: Obrazek
Ostatnio edytowano 26 listopada 2013, o 18:17 przez Kuna, łącznie edytowano 1 raz.
Użytkownik
Profil na Deviantart
Liczba postów
47
Liczba pchwał
3
0
Post26 listopada 2013, o 17:20
Obrazek
Wykonuję w miarę profesjonalną grafikę typu sygnatury, avatary, loga, layouty (ale nie stron www), tapety, bannery itp. za opłatą. Jeśli potrzebujesz grafiki z powyżej wymienionych a jesteś zielony i nie wiesz co i jak to napisz do mnie na PW :)
Portfolio http://jackobgfx.daportfolio.com portfolio wciąż się poszerza o nowe prace.
Użytkownik
Liczba postów
7
Liczba pchwał
0
0
Post26 listopada 2013, o 17:38
Bardzo byłabym wdzięczna gdyby prace umieszczone były na tle stronki do wglądu :)
Użytkownik
Liczba postów
177
Liczba pchwał
17
0
Post26 listopada 2013, o 17:44
moja jest na tle stronki koleżanko ^^
Obrazek
KONTAKT : OBEK2012@GMAIL.COM - PROJEKTUJE SZABLONY HTML oraz PHP FUSION
Użytkownik
www.dev.deviantart.com" title="Profil na Deviantart" class="hoverimage">Profil na Deviantart
Liczba postów
9
Liczba pchwał
3
0
Post26 listopada 2013, o 17:55
Obrazek
Użytkownik
Liczba postów
7
Liczba pchwał
0
0
Post26 listopada 2013, o 18:36
Kamil.Obara napisał(a):moja jest na tle stronki koleżanko ^^

doskonale o tym wiem, kolego! :P
Użytkownik
Profil na Deviantart
Liczba postów
106
Liczba pchwał
9
0
Post26 listopada 2013, o 19:09
Proszę poczekać również na mnie, gdyż też coś przygotowuję :P
Obrazek
Użytkownik
Profil na Deviantart
Liczba postów
47
Liczba pchwał
3
0
Post26 listopada 2013, o 20:10
Obrazek
Wykonuję w miarę profesjonalną grafikę typu sygnatury, avatary, loga, layouty (ale nie stron www), tapety, bannery itp. za opłatą. Jeśli potrzebujesz grafiki z powyżej wymienionych a jesteś zielony i nie wiesz co i jak to napisz do mnie na PW :)
Portfolio http://jackobgfx.daportfolio.com portfolio wciąż się poszerza o nowe prace.