Konkursy graficzne - walcz o zwycięztwo Pojedynki graficzne - pokonaj przeciwnika Turnieje graficzne Ranking grafików Graffika

Liniuszek

Użytkownik
Liczba postów
121
Liczba pchwał
0
Liczba kreatywnych komentarzy
0
Post5 marca 2011, o 17:05
Witam,

Zaczynam robić layouty pod portfolio i wszystko ładnie, pięknie tylko zapomniałem o najważniejszym, wymiary ! Zrobiłem 800x800 i wydaje mi się, że są dobre.

PS: Gdzie znajdę takie coś jak liniuszek, żebym wszystko kładł równo i jak zrobić dobre marginesy o ile są?
Graffik
Strona użytkownikaProfil na Deviantart
Liczba postów
3014
Liczba pchwał
857
0
Post5 marca 2011, o 17:11
Jeśli chodzi o szerokość to ok. 980px powinno być ok. Wybierasz ZAZNACZENIE PROSTOKĄTNE wypełniasz jakimś kolorem, dajesz obrys np. czerwony i szerokość ustawiasz na własnie 980px. Wypełnienie ustawiasz na 0% krycie i masz granice laja.
ObrazekObrazek
Użytkownik
Liczba postów
121
Liczba pchwał
0
0
Post5 marca 2011, o 17:24
Ej pomożesz ktoś bo robię ten prostokąt z owalnymi bokami u nie da usunąć tej białej warstwy pod tym kwadratem :/
Sygnaturowiec
Profil na Deviantart
Liczba postów
1420
Liczba pchwał
171
11
Post5 marca 2011, o 17:35
Daj screena. Albo ja nie rozumie, albo źle tłumaczysz. :)
content layouts & logotypes...|...content userbars...|...content signatures

Obrazek
Użytkownik
Liczba postów
121
Liczba pchwał
0
0
Post5 marca 2011, o 17:42
Dobra jakoś se poradzę :D
Użytkownik
Profil na Deviantart
Liczba postów
96
Liczba pchwał
7
1
Post5 marca 2011, o 17:45
Naciśnij CTRL+R to wyświetli ci się taka podziałka dookoła pracy. Kliknij i przeciągnij na tej podziałce to pojawi się linia którą możesz przesuwać.
Zaczynam od nowa...